קצת עלינו

חברת השקעות נדל"ן המבוססת בפלורידה והוקמה – ב2011 . בשש שנים האחרונות, החברה רכשה נכסים רבים בפלורידה, בדגש על רכישת נכסים שאינם מוצעים בשוק הפתוח. במשך השנים, רכשנו ומכרנו עשרות נכסים הכוללים דירות, בתי קרקע ונכסים מסחריים. החברה מחזיקה ומנהלת נכסים מסחריים, תעשייתיים ופרטיים.

משרדייה הראשיים של החברה ממוקמים במיאמי, פלורידה. התאגיד מקושר לחברת "אזולאי השקעות", המכילה מספר חברות ניהול והשקעות נדל"ן. מוניטין החברה הוא ללא רבב עם הצלחה מוכחת וצמיחה עיקבית. החוזק שלנו, הניסיון הרב והיכולות שלנו בתחום, מאפשרת תשואה למשקיעים ושותפים. "פורטפוליו" מניב הרווחים שלנו, מורכב מנכסים פרטיים, משרדים, ופרוייקטים בפיתוח באזור שמוגדר כפלורידה הדרומית.

לחברה שתי מחלקות עיקריות, מחלקת עיצוב ובנייה עם התמחות בשיפוץ והעלאת הערך של הנכס. ומחלקת ניהול נכסים המתמחה באיתור דיירים ושיכונם וניהול הנכס באופן שוטף.

"ביחד נבנה בשבילך תיק נכסים לעתיד טוב יותר"

ממוצע תשואה שנתית על הכנסה פנויה

השקעות נדלן בארה"ב 8%
השקעות נדל"ן בישראל 4%
השקעה במוסדות פיננסים 2%

הצוות שלנו

Arik Azulay
Arik Azulay
מייסד החברה ויועץ השקעות
מי שבעצם אחראי על איתור עסקאות נדל"ן מצויינות. איש עסקים מצליח שראה את הפוטנציאל בשוק הנדל"ן האמריקאי לאחר הנפילה ב- 2008. ברשותו עשרות נכסים פרטיים ומעל 10 שנות ניסיון בתחום הנדל"ן בארה"ב.
Gil Brendel
Gil Brendel
מייסד החברה ומתווך נדל"ן
מתווך נדל"ן מעל 10 שנות ניסיון במדינה פלורידה שבארה"ב. "איש השטח" מי שאחראי על ההתנהלות של כל הנכסים. ומלווה את המשקיעים לאורך כל הדרך.
Eden Brosh
Eden Brosh
ניהול משקיעים
כלכלן, בעל תואר בכלכלה וחשבונאות. ניהול ואמידת סיכון השקעות בעלי תשואה גבוהה אחראי על ניהול המשקיעים בארץ. והמענה לכל הסוגיות המיסויות בגין ההשקעה.
Jordana Surrel
Jordana Surrel
עורכת דין החברה - פלורדיה
עורכת דין מנוסה בתחום הנדל"ן בפלורידה, עיקר פעילותה מתמקדת בייצוג משקיעים וייצוג של חברות השקעה הרוכשות נכסים. בנוסף עובדת בצמוד עם חברת הטייטל למניעת ליקויים בנכס הנרכש.
Homeloverz
Homeloverz
סוכן נדל"ן - פלורידה
Homeloverz הוא הסוכן הנדל"ן האינטרנטי של חברתנו בדרום פלורידה, הינו כלי עזר למכירה והשכרת נכסים המנוהלים על ידי חבריתנו. HomeLoverz.com
This error message is only visible to WordPress admins
Error: No posts found.